skip to Main Content

Gerçek işletmeler ve gerçek kişiler için gerçek web siteleri ve yazılımlar üretiriz.

Anlamlı tasarım deneyimleri oluşturmak için sizlerle çalışmaktan zevk alıyoruz

Tasarım tutkumuzdur ve amacımız bunu sizinle paylaşmaktır.

Her gün yepyeni girişimci, sanayici, esnaf veya ünlü biriyle tanışıyor ve fikirlerine ortak olup, amaçlarını ve hedeflerini konuşuyoruz.

Sizin de internet ile ilgili bir hedefiniz veya beklentiniz yok mu?

Neden bir sonraki projemiz sizinki olmasın?

Yeni oluşumlara hazırız, istekliyiz ve bekliyoruz.

Web tasarımından kurumsal kimlik oluşturma ve hatta uygulama geliştirmeye kadar her şeyi yapabiliriz.

Sadece bizimle iletişime geçin ve fikirlerinizi paylaşın. Birlikte yol haritanızı çizelim.

İletişim
home2
Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum 400'den fazla mutlu müşterimize hizmet verdik. Sizin de hayallerinizi süsleyen web sitesini hayata geçirelim.Doğru yerdesiniz!
Nasıl Çalışıyoruz?

Sizi Anlarız

Öncelikle uzun uzun sizi, markanızı ve hikayenizi dinleriz… Markanız ile ilgili pazar araştırması yaparak, ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilere ulaştıracak en efektif stratejileri geliştiririz. Projeye başlamadan önce çalışacağımız her markanın pazar konumunu araştırılarak rasyonel verilerle hareket ederiz.

Analiz ve Konumlandırma

Pazar analizleri ile markanızın pazardaki konumu, güçlü yönleri, fırsatları vb. faktörleri; rakip analizleri ile de mevcut ve potansiyel rakipler arasında markanızın konumunu belirleyerek çalışmalarımızı sağlam temeller üzerine yapılandırırız.

Sunum

Araştırma sonucunda elde ettiğimiz analizleri yorumlayarak markanız için en verimli ve markaya getirisinin en yüksek olacağı proje fikirlerini oluştururuz. Geliştirdiğimiz fikir ve konseptler için markanızın değerlerinizi koruyarak markanızı yansıtacak en uygun proje seçeneklerini sunarız.

Oluşturma ve Güncelleme

Onayların ardından, markanız için geliştirdiğimiz projelerin online ve offline mecralarda uygulamasını yaparak markanın 360 derece kurumsal iletişimini yönetiriz.

Örnek Projelerimiz

Tasarım ajansımız küçük ama güçlü olmaya odaklanıyor. Bazı rakiplerimiz kadar büyük olmayabiliriz, ancak projelerimiz her pikselde diğerlerinden farklılaşmak için daha fazla azimli, hızlı ve kaliteli sunuyor.

Devam edin, aşağıda kendiniz görün.