skip to Main Content

Gökhan Kolcu - Modern Agency

Web sitesi tasarımı ve yazılımına İstanbul’da başlayan Gökhan KOLCU – Modern Agency, genç ve dinamik ekibiyle kısa sürede çağa uygun web tasarımları ve yazılımlarıyla başarıyı yakalamış, sektörde var olmayı başarmıştır.

Özellikle güncel teknolojileri kullanmayı tercih eden ve yenilikleri sürekli takip eden ekibimiz sanal dünyadaki tüm yeni gelişmeleri, sektörün ihtiyacına uygun olarak adapte etmeyi başarmıştır.

Kısa sürede web sitesi tasarımı, web yazılımı, seo uzmanlığı, Google Ads, mobil uygulama yazılımı gibi web dünyasının en güncel ve yoğun ortamlarında başarılı işlere imza atmayı başarmıştır.

Başarı ruhunu yakalayabilen ekibiyle güzel işler için çalışmalarına devam etmektedir.

.

Sizin için çalışıyoruz.

Haftanın her günü ve her saatinde sizin için buradayız.

Projelerinizin heyecanını paylaşarak, elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Bilindiği gibi devamlı yenilenen ve gelişen bu sanal dünyada, sizleri görünür ve tanınır kılmak, işinizi en iyi şekilde anlatabilmek için çok çalışıyoruz.

Google'da 1 numara

Tüm dijital platformlarda (web tasarım, seo, grafik tasarım, arama motoru pazarlama, adwords, yazılım) ortalama onbeş (15) senelik tecrübeye sahip uzmanlarımız ile sizlere hizmet vermek için buradayız.

İnanın, mucizeler yaratıyor ve bizimle büyüyerek kök salan bir çok başarı hikayeleri dinliyoruz.

Her biri kendi alanlarında profesyonelleşmiş ve sektörel olarak tecrübe sahibi ekibimiz sayesinde başarıya ulaştırdığımız markalardan birisi olmak istemez misiniz ?

Özel çözümlerimiz, planlamalarımız, stratejilerimiz ile her açıdan üst düzey web sitesi tasarımı sahibi yapmak ve sonrasında ilgili web sitesinin Google’da 1 numara olmasını sağlamak için buradayız !